Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Шардін В'ячеслав Васильович

БІОГРАФІЯ

По закінченні інституту з 1985 року працював у Рівненському «Облліксанупр» на посаді лікаря ЛФК (гол.лік. С.П.Берестнев).
1987р. став роком становлення, як мануального терапевта. Саме в цей час були засновані перші на Україні курси стажування та інформації з мануальної терапії у Київському державному інституті вдосконалення лікарів, на кафедрі реабілітації Київського НДІ нейрохірургії (проректор з наукової роботи, професcор Ю.А.Зозуля), які очолив док. медичних наук, профеcсор Л.Є.Пелех, а безпосереднім куратором групи став канд.медичних наук Г.С.Марчук. Це був час наполегливого навчання, пошуку та самоствердження. Вирішальну роль відіграло знайомство з світилом мануальної терапії, чеськім професором Карелом Левітом.
У 1987 році відкрив перший приватний кабінет мануальної терапії в м. Луцьку на стадіоні «Авангард». На цьому етапі - плідно співпрацював з док.мед.наук, професcором Л.С.Гітіком. Вже у 1988 та 1989 роках Г.С.Марчук, С.С.Бабаков та В.В.Шардін, на запрошення док.мед.наук, професcора В.И.Манухіна, читають курси «Лікування вертеброгенних захворювань методами мануальної терапії» та проводять практичні заняття в клініці Страдиня в м. Рига, Латвійська РСР. За два роки їх учні, а саме - сто двадцять лікарів-курсантів, отримали міжнародні сертифікати на право називатися мануальними терапевтами. В цей час Г.С.Марчук, С.С.Бабаков, В.В.Шардін проводять семінари-практикуми в містах Київ, Ялта, Сочі, Краснодар.
В 1990-1996 роках В.В.Шардін працює по контракту в Польщі. З тих пір приватна практика. В сумі 25 років віддано улюбленій справі – мануальній терапії.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»